Четвер, 30 березня 2017 09:01

Стипендіальна програма для навчання у Словаччині

(0 votes)

prapor-slovachchyny-700x438

В рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців оголошено про початок подання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в 2017/2018 академічному році. Дедлайн - 30 квітня 2017 р.
Програма фінансується Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки; адміністративну підтримку програми забезпечує Словацьке академічне інформаційне агентство «SAI,n.o.». Стипендіати Національної стипендіальної програми є стипендіатами Уряду Словацької Республіки.
Останні терміни подання заявок: 30 квітня  2017 року Заявки подаються в режимі он-лайн на сайті www.stipendia.sk. або ж на www.scholarships.sk.
На стипендію в рамках НСП можуть претендувати:
  • студенти, які навчаються в закордонних ВНЗ і будуть проходити освітне стажування в Словаччині; тривалість стажування: 1 - 2 семестри ( 4 - 5 або 9 - 10 місяців) або 1 - 3 триместри якщо навчальний рік ділиться на триместри ( 3 - 4 або 6 - 7 або 9 - 10 місяців )
  • аспіранти;
  • викладачі ВНЗ, наукові співробітники, діячі в сфері мистецтва.
Контактні особи цієї програми:
Лукаш Марцін(Lukas Marcin) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Read 409 times
Ви тут: Home Стипендіальна програма для навчання у Словаччині