Вівторок, 21 березня 2017 12:49

(0 votes)
1-1-300x169
Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції отримало інформацію від Посольства України в Республіці Корея щодо надання Національним університетом Сеула президентської стипендії для викладацького складу вищих навчальних закладів країн, що розвиваються.
До подання заявок на стипендію запрошуються охочі отримати вчений ступінь у будь-якій галузі знань, водночас перевага надаватиметься тявникам, які провадять успішну викладацьку діяльність без вченого ступеня (Ph. D.) в таких галузях як машинобудування, медицина, охорона здоров’я, дослідження в сфері розвитку, кореєзнавство. Більш детальна інформація про згадану програму додається.
Дедлайн – 30 березня 2017 року
Додатки: див. прикріплені файли
Read 340 times
Ви тут: Home Національний університет Сеула надає президентську стипендію для викладацького складу вищих навчальних закладів