Контакти КОЦ "Інститут Конфуція"

Адрес: 61002, Харків, вул. Куликівський узвіз, 11, ауд. 1.

Тел. +38(057)707 30 50,

Директор культурно-освітнього центру «Інститут Конфуція»

Чех Наталія Олександрівна

Тел. +38(067)586 38 95.

Стипендії Інституту Конфуція

З метою підтримки розвитку Інститутів Конфуція, сприяння просуванню китайської мови і китайської культури в усьому світі, Штаб-квартира Інститутів Конфуція (Hanban) в рамках проекту «Стипендії Інституту Конфуція» надає слухачам Культурно-освітнього центру «Інститут Конфуція» Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова ( далі ХНУМГ) фінансову підтримку в отриманні освіти в університетах Китаю.

У 2017 році Штаб-квартира Інститутів Конфуція (Hanban) затвердила 2 види грантів на отримання стипендії - повна і часткова стипендія, в залежності від громадянства, часу подачі, а також рівня володіння китайською мовою.

Повна стипендія покриває всю вартість навчання і проживання, загальну медичну страховку, а також грант на повсякденні витрати (магістерська стипендія - 3000 юанів; стипендії на один семестр або один рік - 2500 юанів). У стипендії на чотири тижні грант на повсякденні витрати не передбачений!

Часткова стипендія покриває тільки навчання (книги купуються за рахунок студентів), загальну медичну страховку та проживання.

Міжнародний авіапереліт в обидва кінці і віза оплачуються претендентом самостійно.

В рамках загальних правил набору студентів, встановлених Hanban, студенти можуть здійснювати вибір університету, скориставшись переліком «Приймаючі навчальні заклади» на сайті стипендій Інститутів Конфуція http:// cis.chinese.cn.

HSK – іспит з китайської мови

China`s Hanyu Shuiping Kaoshi, також відомий як HSK або Chinese Proficiency Test - це міжнародний кваліфікаційний іспит з китайської мови. Іспит призначений для осіб, які не є носіями китайської мови, включаючи іноземців, китайських емігрантів і представників національних меншин, і застосовується для оцінки навичок використання китайської мови в життєвих, навчальних і робочих ситуаціях.

Сертифікат HSK підтверджує рівень володіння китайською мовою при вступі до університетів чи інших навчальних закладів Китаю, а також при прийомі на роботу.

Тест був розроблений Beijing Language and Culture University і застосовується з 1992 року. Зараз в 70 країнах і регіонах світу діють близько 260 екзаменаційних прийомних, іспит також можна здати в 35 містах КНР. З березня 2010 року застосовується новий формат тесту, приведений у відповідність до прийнятої в Європі системою оцінки рівнів володіння іноземною мовою Common European Framework of Reference for Languages (CEFR).

Новий HSK

A2

HSK-1

A1

Новий іспит складається з двох частин: письмової та усної тесту, які потрібно здавати окремо. Письмовий тест підрозділяється на шість рівнів (HSK 1-6).

Іспит HSK 1 рівень призначений для тих, хто має словниковий запас 150 часто вживаних слів, здатний розуміти і використовувати найпростіші слова і фрази для здійснення елементарної комунікації.

Іспит HSK 2 рівень - для тих, хто має словниковий запас 300 часто вживаних слів і відповідні знання елементарної граматики, може підтримати спілкування на нескладні теми в рамках найбільш часто зустрічаються в побуті тем.

Іспит HSK 3 рівень - для тих, хто має словниковий запас в розмірі 600 слів і відповідні знання граматики, може виконувати основні комунікативні завдання в побуті, навчанні і роботі, може впоратися з більшістю завдань під час екскурсії по Китаю.

Іспит HSK 4 рівень - для тих, хто має словниковий запас в розмірі 1200 слів і відповідними знаннями граматики, може брати участь в бесіді з носіями китайської мови на різні теми.

Іспит HSK 5 рівень - для тих, хто має словниковий запас 2500 слів, може читати газети і журнали, розуміти телепередачі, виступати перед аудиторією на китайській мові.

Іспит HSK 6 рівень - для тих, хто має словниковий запас 5000 і більше слів, може легко сприймати усну та письмову інформацію на китайській мові, і вільно висловлювати свої думки, усно або письмово.

Білети для підготовки до письмового іспиту, слова і екзаменаційний лист можна завантажити тут:   http://www.chinesetest.cn/godownload.do

Місія та завдання

Місія культурно-освітнього центру «Інститут Конфуція» — сприяти зростанню розуміння Китаю та китайської культури в усьому світі, розвивати дружні взаємини Китаю з іншими країнами, зокрема з Україною. Навчання в Інститутах Конфуція орієнтовано на специфіку співпраці з Китаєм, крім цього в задачі Інститутів входить:

• організація курсів китайської мови та культури;
  • проведення наукових конференцій, присвячених Китаю;
  • популяризація китайської мови та культури Китаю через різноманітні конкурси та заходи;
  • проведення кваліфікаційного тесту з китайської мови (HSK);
  • підготовка та видання навчальної літератури з китайської мови;
  • студентські і викладацькі стажування в Китаї, консультації з навчання в КНР;
  • консультація з навчання, організація стажувань у вищих навчальних закладах Китайської Народної Республіки для викладачів та студентів університету.
Вы здесь: Home Международное сотрудничество Украинско- Польский культурно-образовательный центр Галерея центра Международное сотрудничество