З 8 до 11 вересня  2015 р. запрошуємо усіх бажаючих поринути в польську історію, культуру та традиції разом з нами.
Протягом тижня студенти Університету та всі бажаючі зможуть дізнатися про плідну роботу Центру за рік, переглянути виставку фотографій Польща з висоти пташиного польоту в холі Університету, відвідати бібліотеку українсько-польського культурно-освітнього центру, переглянути інформаційні фільми про Польщу, ознайомитись з можливостями навчання в Польських ВНЗ від студентів та учасників Польських програм, познайомитись з мовою та культурою Польщі та ін.
Заходи приурочені до річниці українсько-польського культурно-освітнього центру Університету.

Нагадуємо, стартував набір слухачів на курс польської мови початковий рівень та рівень А2.
Більш детальну інформацію можна отримати в Центрі міжнародної діяльності та освіти (каб. 228а, академ.корпус): 707-30-50, intdept@kname.edu.ua
 Записатися на курс польської мови:
707-30-50,Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Вы здесь: Home Международное сотрудничество Украинско- Польский культурно-образовательный центр Анонсы Тиждень Польщі в Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова