Международная деятельность ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine запрошує до участі в першій українській “Зеленій академії” — літній школі про принципи зеленої демократії та їхній потенціал для України.

Опубликовано в Все новости

Літня школа в Румунії «The Bucharest Summer University» – це міжнародна наукова та культурна подія, що відбудеться протягом 12-26 серпня 2018 року.

Опубликовано в Все новости

Програма стажування імені Ейзенхауера відкриває відбір для агентів змін віком 32-45 років з усього світу. Мета програми - розвиток лідерських якостей учасників та формування глобальної мережі інноваційних лідерів, яка нараховує вже понад 1600 випускників програми. Дедлайн - 15 червня 2018 року (далі - англ.).

Опубликовано в Все новости

Тренінг спрямований на виявлення та розвиток підприємницьких навичок. Планується вивчення таких тем, як бізнес-моделі, оцінка ризиків тощо. Тренінг відбудеться 2-9 серпня. Дедлайн – 1 липня 2018 року (далі - англ.).

Вы здесь: Home Материалы отфильтрованы по дате: Пятница, 01 Июнь 2018