Международная деятельность ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному інформаційному тижні Програми Європейського Союзу Еразмус+в Україні, що відбудеться з 5 по 9 листопада 2018 р. в м. Київ. Заходи в рамках Інформаційного тижня організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Національними Агентствами Еразмус+ Європи, Національними Еразмус+ офісами країн-партнерів, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Київським університетом імені Бориса Грінченка.

Опубликовано в Все новости

Опубликовано в Все новости