Четверг, 29 Ноябрь 2018 13:04

Конкурс на здобуття стипендії Еразмус+ для викладачів з факультету АДОМ

estonia-flag-map-23

Відповідно до підписаної угоди, в рамках програми Erasmus + International Credit Mobility спільно з Естонським університетом природничих наук (м. Тарту, Естонія), оголошено конкурс на здобуття стипендії Еразмус+, спрямованих на розвиток двохсторонніх відносин між нашими університетами в рамках напрямку архітектура і лісництво та ландшафтна архітектура.

Умовами конкурсу передбачено надання стипендій для викладачів відкритий конкурс заявок за програмою Erasmus+ на проходження стажування /читання лекцій в Естонському університеті природничих наук (м. Тарту, Естонія).

Тривалість проходження стажування (Training) – 5 днів.

У конкурсі можуть взяти участь співробітники професорсько-викладацького і адміністративного складу факультету АДОМ.

Для проведення першого етапу відбору претенденти на індивідуальний грант мають подати до центру міжнародної діяльності та освіти до 14 грудня 2018 року (включно) такі документи англійською мовою:

- CV / резюме в форматі EUROPASS,

- Сертифікат знання мови не нижче В1 (можливо пройти внутрішнє тестування в Університеті)

- Мотиваційний лист (Statement of purpose)

- проходження стажування потребує від кандидатів надання плану викладання (у довільній формі) у приймаючому університеті ( в обсязі 8 академічних годин)

З усіх питань звертатися до фахівця Центру міжнародної діяльності та освіти Троян Владислави.

Запрошуємо всіх бажаючих!