Пятница, 16 Февраль 2018 12:46

Презентація Програми імені Фулбрайта для студентів, викладачів та дослідників

У Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова 20 лютого 2018 року у конференц-залі № 2 о 12.00 відбудеться презентація Програми імені Фулбрайта для студентів, викладачів та дослідників.

В рамках презентації програми студенти, викладачі та дослідники будуть мати можливість ознайомитися з можливостями навчання та стажування у вищих навчальних закладах США, з вимогами конкурсу та можливостями, які отримують фіналісти програми, інструкції щодо заповнення онлайн анкети, поради щодо складання успішного наукового проекту, поради з пошуку американського університету та американських вчених.

З усіх питань звертайтеся до відділу Міжнародних зв'язків ХНУМГ імені О.М. Бекетова, кім. 228А, тел. 707-30-50.

Прочитано 462 раз Последнее изменение Пятница, 16 Февраль 2018 12:49
Вы здесь: Home Презентація Програми імені Фулбрайта для студентів, викладачів та дослідників