Пятница, 16 Февраль 2018 07:43

aristotle university-logo

Університет імені Арістотеля (Салоніки, Греція) оголосив конкурс на здобуття стипендії Еразмус+, спрямованих на розвиток двохсторонніх відносин між нашими універитетами. Умовами конкурсу передбачено надання стипендій для викладачів відкритий конкурс заявок за програмою Erasmus+ на проходження стажування / читання лекцій в Університеті ім. Аристотеля (р. Салоніки, Греція). Тривалість перебування з метою читання лекцій (Teaching) – 7 днів, проходження стажування (Training) – 7 днів.

У конкурсі можуть взяти участь співробітники професорсько-викладацького і адміністративного складу всіх підрозділів нашого університету.

Для проведення першого етапу відбору претенденти на індивідуальний грант мають подати до центру міжнародної діяльності та освіти до 10 березня 2018 року (включно) такі документи англійською мовою:

- CV / резюме в форматі EUROPASS,

- Сертифікат знання мови (можливо пройти внутрішнє тестування в Університеті)

- Мотиваційний лист (Statement of purpose)

- Рекомендаційний лист від завідувача кафедри

- Копію закордонного паспорту (за наявності)

-  перебування з метою читання лекцій (Teaching) потребує від кандидатів надання плану викладання ( у довільній формі)  у приймаючому університеті ( в обсязі 8 академічних годин)

- перебування з метою проходження стажування (Training) потребує попередньої домовленості з координатором приймаючого університету на рахунок тематики стажування.

Пріоритет буде надаватись викладачам зі ступенем кандидата, доктора наук претендуючим на вчене звання доцента, професора та з рівнем знання англійської мови на рівні В2.

Процедура відбору кандидатів:

1. внутрішній відбір і рекомендація співробітників на конкурс отримання стипендії Erasmus+ Університету імені Арістотеля здійснюється комісією, затвердженою ректором ХНУМГ імені О.М. Бекетова;

2. подача документів рекомендованими учасниками до Університету імені Арістотеля та участь у загальному конкурсі з іншими учасниками з інших українських ВНЗ.

3. запрошення, відібраним учасникам від Університету імені Арістотеля, буде надіслано на особисту поштову скриню.

Кінцевий термін подачі документів: 10 БЕРЕЗНЯ 2018 року!

Перелік координаторів з навчальних дисциплін за посиланням:

З усіх питань звертатися до фахівця Центру міжнародної діяльності та освіти Троян Владислави.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Прочитано 422 раз
Вы здесь: Home Університет імені Арістотеля (Салоніки, Греція) оголосив конкурс на здобуття стипендії Еразмус+ для викладачів ХНУМГ імені О.М. Бекетова