Четверг, 25 Январь 2018 12:54

Літня школа слов'янських студій у Чеській Республіці

Інформуємо, що Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки виділило 4 стипендії (за принципом взаємності) для укр. студентів і викладачів закладів вищої освіти (ЗВО) з метою вивчення чеської мови у рамках Літньої  школи слов'янських студій у Чеській Республіці.
Літня школа передбачає курси мови тривалістю близько місяця для всіх рівнів знання мови (від початкового рівня і вище). Під час відбору кандидатів перевага надаватиметься аплікантами, які вже вивчають чеську мову.
Кількість стипендій- 4
На 2018 рік пропонуються такі стипендії:
  1. Університет імені Масарика в Брно - 2 стипендії;
  2. Університет Палацького в Оломоуці - 1 стипендія;
  3. Карлів університет у Празі - 1 стипендія.
Усі витрати, пов'язані з перебуванням та навчанням учасників, покриває чеська сторона.
Ознайомитись з детальною інформацією, а також знайти аплікаційну форму можна за посиланням
Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:
  1. заповнена анкета (укр.мовою)
  2. заповнена чеська аплікаційна форма (англ.мовою)
  3. резюме (бажано у форматі Europass, англ.мовою)
  4. коротке мотиваційне есе обсягом до 1000 слів (чеською або англійською мовою) (у разі подання чеською мовою треба зробити перелад англ. або укр. мовами)
  5. копії документів про освіту (диплом з додатком або академічна довідка з випискою із залікової книжки)
  6. сертифікати про підтвердження рівня знання чеської мови (за наявності)
МОН прийматиме заявки у паперовому та електронному форматі документи, надіслані безпосередньо Міністерству освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки або чеським університетом, розглядатися не будуть.
Поштова адреса: пр. Перемоги, 10, 01135, м. Київ
Міністерство освіти і науки України,
Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграціі.
Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції
У електронному форматі скановані документи просимо надіслати на ел.адресу МОН Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з зазначенням у темі листа "Літня школа у Чехії 2018"
Термін подачі заявок - 28 лютого 2018 року

Прочитано 146 раз Последнее изменение Четверг, 25 Январь 2018 13:45