Понедельник, 30 Октябрь 2017 12:50

default

В рамках програми Erasmus + International Credit Mobility спільно з Естонським університетом природничих наук (м. Тарту, Естонія) оголошується прийом заявок на отримання стипендій для студентів –магістрів за напрямом навчання «Архітектура» чи «Містобудування» на весняний семестр 2017-2018 року навчання.

Обов'язкова вимога в рамках програми - рівень володіння англійською мовою не нижче В1.

Для подачі заявки необхідно надати до центру міжнародної діяльності та освіти наступні документи:

- Резюме англійською мовою (Curriculum Vitae in English)

- Мотиваційний лист

- Сертифікат знання мови (можливо пройти внутрішнє тестування в Університеті та надати підтвердження знання за формою у додатку - English proficiency document)

- Переклад оцінок (Transcript of records)

- Попередній план навчання в приймаючому університеті

- Копія закордонного паспорту

Крайній термін подачі заявок: 10 листопада 2017

За більш детальною інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а, академ. корпусу

Запрошуємо всіх бажаючих!

Прочитано 127 раз
Вы здесь: Home Оголошення конкурсу на отримання стипендії Erasmus + International Credit Mobility