Четверг, 28 Сентябрь 2017 08:52

Fulbright Scholar Program Избранное

Проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років та аспіранти або здобувачі напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2018 року).
Участь у Програмі – це можливість набути цінний досвід, зітканий з десятків, сотень різних напрацювань  й досягнень, удоступнених ув американському науковому середовищі; досвід, що базований на живому спілкуванні «від людини до людини» й дискусійному обміні думками; досвід, що спонукає  не тільки робити порівняння й ініціювати зміни  у власних інституціях/сферах діяльності/дотичних галузях, але й стати їх активними учасниками; досвід, що уможливлює  вихід поза межі локального інтелектуального простору через багатоактне спілкування й працю над спільними проектами з науковцями й інституціями США, рівно ж як і інших країн світу.
Галузі спеціалізації: гуманітарні, суспільні, точні, технічні та природничі дисципліни

Вимоги до кандидатів:
  1. мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;
  2. вільно володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;
  3. повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Документи приймають до 15 жовтня щороку.

За додатковою інформацією можна звертатися до Центру міжнародної діяльності та освіти.

Прочитано 159 раз Последнее изменение Четверг, 28 Сентябрь 2017 08:59
Вы здесь: Home Fulbright Scholar Program