Понедельник, 19 Июнь 2017 08:07

Програма для студентів Study Tours to Poland (STP).

16 06 2016

Польсько-Американський Фонд Свободи, Фундація «Боруссія» та Фундація «Лідери змін» запрошують активних студентів з Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації, які навчаються у Білорусі, Молдові, Україні та Російській Федерації взяти участь у Програмі Study Tours to Poland (STP).

ЩО ТАКЕ STP?

Це не туристична поїздка, не перева у освіті – це 12 днів інтенсивної праці, але зовсім іншої, ніж у студентському повсякденні. Програма візиту досить насичена і має допомогти учасникам придбати новий досвід, знання та навички. Небагато часу лишається на відпочинок.

Реалізація проекту передбачає працю у міжнародній групі, а також спільне дозвілля, пізнавання нових місць та цікавих людей. Це також час на отримання нового досвіду та можливість ділитися з іншими вже здобутим. А ще можливість будувати спільні плани та мріяти про майбутнє.

Чекаємо на відкритих, готових до співпраці молодих людей, що шукають нових приятелів та пригоди! Запрошуємо активних, змотивованих та цікавих оточуючого світу студентів до участі у Study Tours to Poland!

ХТО МОЖЕ СТАТИ УЧАСНИКОМ STP?

У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти вищих навчальних закладів, що беруть активну участь у громадському житті та відповідають наступним формальним вимогам:

1. Віком 18 - 21 років (народжені 1 січня 1996 – 30 червня 1999 року)
  2. Які є громадянами Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації
  3. Які навчаються у Білорусі, Молдові, Україні та Російській Федерації (у Воронезькій, Ленінградській, Калінінградській, Московській, Новгородській областях і містах Москва та Санкт-Петербург)
  4. Які мають дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен бути щонайменше до 31 березня 2018)
  5. Які ще не брали участі у Програмі Study Tours to Poland

ЯК МОЖНА СТАТИ УЧАСНИКОМ STP?

Для участі в STP кандидати проходять відбір на конкурсній основі

ТЕРМІНИ РЕАЛИЗАЦІЇ ПРОГРАМИ

Заявки від кандидатів приймаються до 11 липня 2017

Інформацію про результати конкурсу кожен з кандидатів отримає індивідуально до 11 серпня 2017

Візити відбуватимуться у жовтні та листопаді 2017 (конкретні дати участі будуть подані закваліфікованим учасникам індивідуально).

Продовженість візиту дo 12 днів

ВИТРАТИ ПОВ’ЯЗАНІ З УЧАСТЮ У ПРОГРАМІ

Витрати щодо помешкання та харчування

Організатор бере на себе витрати щодо помешкання та харчування на терені Польщі під час візиту.

Витрати по програмі візиту

Організатор бере на себе витрати, пов’язані з підготовкoю та реалізацією програми візиту.

Візові витрати

Учасники отримують запрошення, яке надає їм право отримання безкоштовної візи до Польщі на час тривання програми.

Організатори не повертають додаткових коштів витрачених, наприклад, на поїздку у консульство для отриманням візи.

Учасники самостійно врегульовують витрати по медичному страхуванню для отримання  візи до Польщі.

Витрати на проїзд

Учасники Програми Study Tours to Poland для студентів беруть на себе частину витрат на проїзд пов’язанных з поїздкою до Польщі.

ПОДАННЯ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В STP

Процедура подання заявки на участь у Програмі БЕЗКОШТОВНА!

Заявка на участь у Програмі виповнюється онлайн (див. СТУДЕНТИ - НАБІР).

Більше інформації на сайті.

Вы здесь: Home Програма для студентів Study Tours to Poland (STP).