Понедельник, 22 Май 2017 06:06

Erasmus + International Credit Mobility-METU

Metulogo.jpg
В рамках програми Erasmus + International Credit Mobility спільно з Близькосхідним Технічним Університетом, м. Анкара, Туреччина (METU) оголошується прийом заявок на отримання стипендій для студентів – бакалаврів, магістрів та аспірантів на осінній семестр 2017-2018 року навчання.

Обов'язкова вимога в рамках програми - рівень володіння англійською мовою не нижче В1.

Для подачі заявки необхідно надати до центру міжнародної діяльності та освіти наступні документи:

- CV / резюме в форматі EUROPASS

- Сертифікат знання мови (можливо пройти внутрішнє тестування в Університеті та надати підтвердження знання за формою у додатку - English proficiency document)
- Переклад оцінок (Transcript of records)
- Попередній план навчання в приймаючому університеті
- Рекомендацію.

Крайній термін подачі заявок: 7 червня 2017

За більш детальною інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а, академ. корпусу

Запрошуємо всіх бажаючих!
Прочитано 351 раз Последнее изменение Понедельник, 22 Май 2017 10:24