Понедельник, 15 Май 2017 06:03

Міжнародний Вишеградський фонд (International Visegrad Fund)

visegrad fund logo web blue 800 c i
Міжнародний Вишеградський Фонд є міжнародною організацією, заснованою в Братиславі урядами Вишеградської групи (V4) - Чехії, Угорщини, Польщі і Словаччини, 9 червня 2000 року.
Співпраця Вишеградського фонду з країнами Східної Європи здійснюється через гранти, підтримку культурних, наукових та освітніх проектів, а також через сприяння молодіжним обмінам і надання стипендій за програмами мобільності.
Фондом розроблено чотири грантових програми, чотири схеми надання стипендій, а також декілька програм для університетів.
Грантова підтримка надається неурядовим організаціям, муніципалітетам і місцевим або регіональним органам влади, школам і університетам, а також приватним компаніям або фізичним особам, за умови, що їхні проекти мають відношення до регіону країн учасниць проекту і мають на меті подальший розвиток співпраці між партнерами по проекту.
Програма стипендій для українських студентів
Стипендії надаються українським вченим, які бажають навчатися в акредитованих державних або приватних університетах або інститутах країн Вишеградської групи (всього 60 семестрів на рік).
Заявники отримують стипендію в розмірі € 2300 у семестр. Кандидати, чиє місце навчання або роботи далі, ніж 1500 км від обраного вищого навчального закладу мають право на одноразовий грант.
Вы здесь: Home Міжнародний Вишеградський фонд (International Visegrad Fund)