Пятница, 12 Май 2017 09:06

Щорічний конкурс есе WTO Essay Award

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

wto

Повідомляємо, що на офіційному веб-сайті Світової організації торгівлі опубліковано інформаціюпро можливість участі молодих економістів у щорічному конкурсі есе WTO Essay Award. Метою проведення конкурсу є сприяння високоякісним науковим дослідженням з питань торговельної політики і міжнародного торговельного співробітництва та зміцнення відносин між СОТ та академічною спільнотою.
Автор (або співавтори), есе якого переможе у конкурсі, матимуть можливість отримати грошову винагороду у розмірі 5 тис. швейцарських франків. Про есе, що перемогло у конкурсі, буде офіційно оголошено на щорічній зустрічі Європейської групи з дослідження торгівлі (the European Trade Study Group).
Есе мають бути подані до 2 червня 2017 року.
Підрозділ з економічних досліджень та статистики Секретаріату СОТ (The Economic Research and Statistics Division of the WTO Secretariat) опублікує перелік есе, що відповідають критеріям відбору, до 16 червня 2017 року, і відбіркова комісія прийме остаточне рішення до 14 липня 2017 року. Лише автори перелічених есе будуть поінформовані про результати відбору.
Есе автора (співавторів), що перемогли у конкурсі, буде опубліковано у виданні СОТ (WTO Working Paper Series).

Всі матеріали повинні бути направлені на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

З більш детальною інформацією щодо умов конкурсу можна ознайомитися у додатку, а також на веб-сторінці СОТ за посиланням:
Прочитано 814 раз
Вы здесь: Home Щорічний конкурс есе WTO Essay Award