Среда, 10 Май 2017 07:30

Університет Нової Горіци (Словенія) оголосив конкурс на здобуття стипендії Еразмус+ для бакалаврів та магістрів Избранное

gorica
В рамках програми Erasmus + Credit Mobility спільно з Університетом Нової Горіци (Словенія) оголошується прийом заявок на отримання стипендій для студентів – бакалаврів та магістрів на осінній семестр 2017-2018 року навчання.
Обов'язкова вимога в рамках програми - рівень володіння англійською мовою не нижче В1.
Для подачі заявки необхідно надати до центру міжнародної діяльності та освіти наступні документи:
- CV / резюме в форматі EUROPASS
- Сертифікат знання мови (можливо пройти внутрішнє тестування на кафедрі іноземних мов в Університеті та надати підтвердження знання за формою у додатку -English proficiency document)
- Переклад оцінок (Transcript of records)
- Попередній план навчання в приймаючому університеті. Навчальні програми Університету Нової Гориці розміщені на сайті у університету http://www.ung.si/en/study/ - в розділі Schools
- Рекомендацію викладача
Крайній термін подачі заявок: 5 червня 2017 року
За більш детальною інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а, академ. корпусу.
Прочитано 281 раз Последнее изменение Пятница, 12 Май 2017 09:15
Вы здесь: Home Університет Нової Горіци (Словенія) оголосив конкурс на здобуття стипендії Еразмус+ для бакалаврів та магістрів