Вторник, 21 Март 2017 12:55

Щорічний літній семінар з болгарської мови, літератури та культури.

p1afj0tf53v3p16cn1s8eu057097 400x400 2 0
Відповідно до  Протоколу про співробітництво та обмін між Міністерством освіти та науки Республіки Болгарія та Міністерством освіти та науки України, МОН Болгарії виділяє 5 місць для студентів та викладачів болгаристів та славістів для участі у щорічному літньому семінарі з болгарської мови, літератури  та культури.
 Семінар проводитиметься у Великотирновському університеті ім. Св. Кирила та Мефодія у період 17.07- 06.08.2017  (2 місця) та Софійському університеті ім. Св. Климента Охридського у період 16.07-05.08.2017 (3 місця).
Болгарська сторона забезпечує учасників безкоштовним обслуговуванням, а саме: харчуванням, проживанням, навчальною та культурною програмами. Транспортні витрати до місця проведення курсів та у зворотному напрямку, а також медичне страхування - за рахунок учасників.
 У разі зацікавленості просимо до 30 квітня 2016 року надіслати в паперовому вигляді до управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН України заповнену анкету, лист-рекомендацію та мотиваційний лист.
Скановані варіанти документів просимо надіслати на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., зазначивши в темі листа «Літній семінар Болгарія 2016».
Прочитано 385 раз
Вы здесь: Home Щорічний літній семінар з болгарської мови, літератури та культури.