Пятница, 27 Январь 2017 10:23

koreya

Корейський навчальний заклад KDI School of Public Policy and Management (Школа державної політики і менеджменту) надає урядову стипендію (NIIED GKS-KGSP), яка передбачає трирічне навчання за такими програмами:
• Master of Public Policy;
• Master of Development Policy;
• Master of Public Management.
У межах стипендіальної програми студенти отримають можливість безкоштовного перельоту в обидва боки, звільнення від плати за навчання, а також щомісячну допомогу. Докладніша інформація в буклеті за цим посиланням.
Навчальний процес провадиться англійською мовою.
Кінцевий термін подачі заявок – 20 березня цього року.
KDI School of Public Policy and Management була заснована як освітній підрозділ Корейського інституту розвитку (Korean Development Institute), який протягом останніх 40 років є передовим науковим закладом у галузі соціальних досліджень для потреб Уряду. Діючи на базі інституту, школа має можливість надати освіту, яка поєднує в собі сучасні академічні знання та інноваційну практичну складову.
Прочитано 393 раз
Вы здесь: Home Корейська Школа державної політики і менеджменту надає урядову стипендію на навчання