Пятница, 20 Январь 2017 07:44

Короткострокові стажування у Франції для молодих українських науковців

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)
Franciya-52
Короткострокові стажування у Франції для молодих українських науковців

Посольство Франції в Україні двічі на рік організовує конкурс на короткострокові стажування (1-2 місяці) у Франції для молодих українських науковців.
Стипендії розміром 767 - 1060 євро на місяць витрати на транспорт не покриваються за рахунок стипендії. Цей вид стипендій пропонується для молодих українських науковців (аспірантів, докторантів, науковців) віком до 40 років, робота яких потребує дослідження та/чи тісної співпраці з французькою лабораторією (1-2 місяці). Кандидати, що вже отримували фінансування такого типу за останні три роки, не можуть брати участь у конкурсі.
Дані дослідницькі стажування повинні відбуватись у рамках існуючого партнерства або партнерства, що розвивається між французькими та українськими науково-освітніми закладами.

Кандидати повинні:
заповнити форму он-лайн реєстрації французькою чи англійською мовою
відіслати електронною поштою на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.:
- формуляр опис наукового проекту французькою чи англійською мовою
- резюме кандидата
- лист підтримки від українського закладу, написаний французькою чи англійською мовою (формат pdf)
- лист підтримки від французької лабораторії, написаний французькою (формат pdf)

Строки подання:
Перший конкурс: Прийом документів до 20 січня 2017 року. Рішення буде повідомлено кандидатам приблизно 15 лютого 2017 року. Період стажування передбачається з 1 березня по 30 вересня.
Другий конкурс: Прийом кандидатур до 20 червня 2017 року. Рішення буде повідомлено кандидатам приблизно 10 вересня 2017 року. Період стажування передбачається з 1 жовтня по 31 грудня 2017 року.

Для більш детальної інформації прохання звертатись до Оксани Ландо, координатора стипендій, по електронній пошті (Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.) та за телефоном (+38 044 482 23 71/ 486 11 54).
Прочитано 918 раз
Вы здесь: Home Короткострокові стажування у Франції для молодих українських науковців