Вторник, 17 Январь 2017 09:51

(1 Голосовать)
aristotle university-logo
Умовами конкурсу передбачено надання стипендій для навчання упродовж 6 місяців у першому семестрі 2017/2018 н.р.
Претенденти на індивідуальний грант мають подати до центру міжнародної діяльності та освіти до 10 лютого (включно) такі документи англійською мовою:
- CV / резюме в форматі EUROPASS,
- Сертифікат знання мови (можливо пройти внутрішнє тестування в Університеті)
- Переклад оцінок (Transcript of records)
- Мотиваційний лист (Statement of purpose)
- Рекомендаційний лист
- Копію закордонного паспорту (за наявності)
- Попередній план навчання в приймаючому університеті

Процедура відбору кандидатів:

1. внутрішній відбір і рекомендація 9 студентів та 3 співробітників на конкурс отримання стипендії Erasmus+ Університету імені Арістотеля здійснюється комісією, затвердженою ректором ХНУМГ імені О.М. Бекетова;

2. подача документів рекомендованими учасниками до Університету імені Арістотеля та участь у загальному конкурсі з іншими учасниками з 9 інших українських ВНЗ.

3. запрошення, відібраним учасникам від Університету імені Арістотеля, буде надіслано на особисту поштову скриню.

Загальна кількість відібраних кандидатів буде складати - 10 студентів та 4 співробітники з 10 ВНЗ України - партнерів Університету імені Арістотеля.

Перелік координаторів з навчальних дисциплін за посиланням:

Кінцевий термін подачі документів: 10 ЛЮТОГО 2017 року!

З усіх питань звертатися до фахівця Центру міжнародної діяльності та освіти Троян Владислави.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Прочитано 608 раз Последнее изменение Понедельник, 20 Февраль 2017 07:55
Вы здесь: Home Університет імені Арістотеля (Салоніки, Греція) оголосив конкурс на здобуття стипендії Еразмус+ для бакалаврів, магістрів та аспірантів ХНУМГ імені О.М. Бекетова.