Пятница, 30 Декабрь 2016 07:34

Відкрито новий набір на молодіжний обмін STUDY TOURS TO POLAND

16 06 2016
Польсько-Американський Фонд Свободи, Фонд «Боруссія», Коллегія Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського, запрошують активних студентів  України  взяти участь у Програмі Study Tours to Poland (STP).
Це не туристична поїздка, не перева у освіті – це 12 днів інтенсивної праці, але зовсім іншої, ніж у студентському повсякденні. Програма візиту досить насичена і має допомогти учасникам придбати новий досвід, знання та навички. Небагато часу лишається на відпочинок.
Реалізація проекту передбачає працю у міжнародній групі, а також спільне дозвілля, пізнавання нових місць та цікавих людей. Це також час на отримання нового досвіду та можливість ділитися з іншими вже здобутим. А ще можливість будувати спільні плани та мріяти про майбутнє.
ХТО МОЖЕ СТАТИ УЧАСНИКОМ STP?
У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти вищих навчальних закладів, що беруть активну участь у громадському житті та відповідають наступним формальним вимогам:
  1. Віком 18 - 21 років (народжені 1 липня 1995 – 31 грудня 1998 року)
  2. Які є громадянами Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації
  3. Які навчаються у Україні
  4. Які мають дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен бути щонайменше до 30 вересня 2017)
  5. Які ще не брали участі у Програмі Study Tours to Poland

ЯК МОЖНА СТАТИ УЧАСНИКОМ STP?
Для участі в STP кандидати проходять відбір на конкурсній основі

ТЕРМІНИ РЕАЛИЗАЦІЇ ПРОГРАМИ
Заявки від кандидатів приймаються до 15 січня 2017
Інформацію про результати конкурсу кожен з кандидатів отримає індивідуально до 6 лютого 2017
Візити відбуватимуться у квітні та травні 2017 (конкретні дати участі будуть подані закваліфікованим учасникам індивідуально).
Продовженість візиту – 12 днів
Прочитано 416 раз Последнее изменение Пятница, 30 Декабрь 2016 08:26