Понедельник, 07 Ноябрь 2016 07:30

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОГРАМИ ЕРАЗМУС+ В УКРАЇНІ (14-18.11.16)

EU
Національний Еразмус+ офіс в Україні та Міністерство освіти і науки України за підтримки Представництва ЄС в Україні та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА – Брюссель)  запрошують взяти участь у Національному тижні програми Еразмус+ у сфері вищої освіти, що відбудеться 14-18 листопада 2016 р. у м. Києві.
Цільова аудиторія: щодо співпраці організацій – вищі навчальні заклади, представники відповідальні за міжнародну співпрацю, контакти Еразмус+, інші організації: дослідницькі організації, органи влади, громадські організації, підприємства тощо; щодо індивідуальних можливостей: науково-педагогічні працівники, адміністративний персонал, науковці, студенти, аспіранти, випускники університетів та шкіл.
Тематики: Програма Тижня включає заходи підтримки для тих університетів, які вже є виконавцями проектів з розвитку потенціалу вищої освіти та Жан Моне, а також які планують розробляти проектні пропозиції та брати участь у конкурсах Еразмус+, та для індивідуальних осіб, які планують подаватись на конкурси стипендій на навчання та підвищення кваліфікації.
Запрошуємо ознайомитися із детальною програмою Національного тижня програми Еразмус+ та реєструватись на заходи відповідно до цільової аудиторії, інтересів і потреб.
Реєстрація ОБОВ’ЯЗКОВА.
Участь безкоштовна, проїзд не відшкодовується.

Детальна інформація щодо заходів та реєстрація на сайті: http://erasmusplus.org.ua/novyny.html

Вы здесь: Home НАЦІОНАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОГРАМИ ЕРАЗМУС+ В УКРАЇНІ (14-18.11.16)