Понедельник, 05 Сентябрь 2016 12:44

XtRt1nm1xAU
Дні Польщі в Харківському національному університеті міського господарства
імені О. М. Бекетова

З 13 по 15 вересня 2016 р. запрошуємо усіх бажаючих познайомитися з «польським напрямком» діяльності Університету та поринути в польську історію, культуру, традиції разом з нами.
Студенти Університету та всі бажаючі зможуть дізнатися про напрямки діяльності Українсько-польського культурно-освітнього центру, відвідати бібліотеку українсько-польського культурно-освітнього центру, почути про можливості навчання в польських ВНЗ від студентів та учасників польських програм, дізнатися про можливості вивчення польської мови в університеті, а також отримати цінні подарунки, ставши переможцями польської вікторини.
Нагадуємо, стартував набір слухачів на курс польської мови початковий рівень та рівень А2. Початок занять: рівень А1 – 4 жовтня, рівень А2-В1 – 5 вересня.
Більш детальну інформацію можна отримати в Центрі міжнародної діяльності та освіти (каб. 228а, академ. корпус)
Записатися на курс польської мови:
Прочитано 389 раз Последнее изменение Понедельник, 05 Сентябрь 2016 12:57
Вы здесь: Home Дні Польщі в ХНУМГ імені О. М. Бекетова