Пятница, 08 Июль 2016 08:21

Конкурсу на здобуття стипендії імені Фулбрайта для викладачів – початківців та молодих фахівців за Програмою Fulbright Foreing Language Teaching Assistant Program (FLTA) Избранное

fulbright
Оголошення Конкурсу на здобуття стипендії імені Фулбрайта для викладачів – початківців та молодих фахівців за Програмою Fulbright Foreing Language Teaching Assistant Program (FLTA), що передбачає стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю 9 міс.
У Конкурсі можуть брати викладачі-початківці та молоді фахівці, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, комунікацій, викладання англійської мови. На час призначення стипендій (липень 2017р.) кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра. Учасник програми отримує щомісячну стипендію, медичне страхування, квиток в обидва боки. Кінцевий термін подання заявок – 01 серпня 2016р.
Детально про Програму, перелік документів для участі у Конкурсі, вимоги до їх оформлення, перебіг конкурсного відбору можна дізнатися за посиланням http://www.fulbright.org.ua/.
Контактна особа – Вероніка Алексанич, координатора з інформації та реклами Програми імені Фулбрайта, тел. 044 287 07 77
Прочитано 587 раз Последнее изменение Пятница, 08 Июль 2016 08:31
Вы здесь: Home Конкурсу на здобуття стипендії імені Фулбрайта для викладачів – початківців та молодих фахівців за Програмою Fulbright Foreing Language Teaching Assistant Program (FLTA)