Четверг, 29 Май 2014 07:26

Офіційне відкриття академічного Бізнес-інкубатору в ХНУМГ імені О.М. Бекетова Избранное

logo vyzpolcka pomoc

Під час навчання, студенти та аспіранти неодноразово замислюються над відкриттям власної справи, відчувають в собі сили та натхнення реалізовувати свої бізнес-ідеї. Однак через відсутність досвіду та в силу інших причин, великий потенціал малого та середнього бізнесу є не реалізованим. Саме для допомоги у вирішенні цих запитань, в Університеті створюється бізнес-інкубатор.

Запрошуємо усіх бажаючих на офіційне відкриття Бізнес-інкубатору, що відбудеться 3 червня о 10:00 годині, конференц-зал №2.

Проект реалізується завдяки партнерству Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ (Варшав, Київ) , ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, Академії Гірничо-Металургійної у Кракові (AGH), громадської організації «Європейський Інститут нерухомості» (Краків, Польща).

Проект фінансується Міністерством закордонних справ Польщі, співфінансується та впроваджується Фундацією ПАУСІ та ХНУМГ ім. О.М.Бекетова

Центр міжнародної діяльності та освіти

707 33 90

Прочитано 2402 раз Последнее изменение Четверг, 29 Май 2014 07:58