Erasmus + International Credit Mobility-METU

Metulogo.jpg

В рамках програми Erasmus + International Credit Mobility спільно з Близькосхідним Технічним Університетом, м. Анкара, Туреччина (METU) оголошується прийом заявок на отримання стипендій для студентів – бакалаврів та аспірантів на весняний семестр 2016-2017 року навчання.

Обов'язкова вимога в рамках програми - рівень володіння англійською мовою не нижче В1.

Для подачі заявки необхідно надати до центру міжнародної діяльності та освіти наступні документи:

- Сертифікат знання мови (можливо пройти внутрішнє тестування в Університеті та надати підтвердження знання за формою у додатку - English proficiency document)

- Переклад оцінок (Transcript of records)

Мотиваційний лист (Statement of purpose)

- Рекомендаційний лист

- Копію закордонного паспорту (за наявності)

- Попередній план навчання в приймаючому університеті

Крайній термін подачі заявок: 5 грудня 2016

За більш детальною інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а, академ. корпусу

Erasmus + International Credit Mobility

Вы здесь: Home Программы и гранты Кредитная Мобильность Ближневосточный Технический Университет, Турция (METU) Erasmus + International Credit Mobility