Результати відбору

За результатами конкурсного відбору серед студентів, аспірантів та викладачів комісією ХНУМГ імені О.М. Бекетова рекомендовано для участі у програмі академічної мобільності Erasmus + International Credit Mobility у Близькосхідний Технічний Університет, м. Анкара, Туреччина (METU) в 2016-2017 н. р.:
I семестр
  1. Анна Хахаліна – аспірантка факультету «АДОМ»
  2. Євгеній Суржан – аспірант Будівельного факультету
  3. Анна Літостанська - студентка 3 курсу факультету «ЕіП»
II семестр
  1. Микита Скляров – студент 2 курсу факультету «ЕіП»
  2. Анастасія Черкашина - студентка 3 курсу факультету «АДОМ»
  3. Юрій Вергелес – старший викладач факультету «ІМЕМ»

WaTra

Партнеры проекта:
Университет природных ресурсов и естественных наук (BOKU), Вена Кафедра водных ресурсов, атмосферы и окружающей среды,Институт управления отходами ,Харьковский национальный университет городского хозяйства имени O. M. Бекетова (ХНУМГ) Центр международных отношений и образования, Государственное учреждение высшего профессионального образования "Белорусско-Российский университет" (БРУ) Кафедра охраны здоровья и безопасности человека Дрезденский технический университет (TUD)Институт управления отходами и циркулярной экономики
Продолжительность проекта: 2/2016 – 1/2018 (24 месяца)
Цель проекта:
Целью проекта является поддержка долгосрочного процесса реформирования сектора управления отходами в Беларуси и Украине путем укрепления международного сотрудничества, развития сотрудничества между университетами-партнерами и другими заинтересованными сторонами
Контакты ХНУГГ им. А.Н. Бекетова:

Конкурс на здобуття стипендії Еразмус+

aristotle university-logo
Університет імені Арістотеля (Салоніки, Греція) оголосив конкурс на здобуття стипендії Еразмус+ для бакалаврів, магістрів та аспірантів ХНУМГ імені О.М. Бекетова
Умовами конкурсу передбачено надання стипендій для навчання упродовж 6 місяців у першому семестрі 2017/2018 н.р.
Претенденти на індивідуальний грант мають подати до центру міжнародної діяльності та освіти до 10 лютого (включно) такі документи англійською мовою:
- CV / резюме в форматі EUROPASS,
- Сертифікат знання мови (можливо пройти внутрішнє тестування в Університеті)
- Переклад оцінок (Transcript of records)
- Мотиваційний лист (Statement of purpose)
- Рекомендаційний лист
- Копію закордонного паспорту (за наявності)
- Попередній план навчання в приймаючому університеті
Процедура відбору кандидатів:
1. внутрішній відбір і рекомендація 9 студентів та 3 співробітників на конкурс отримання стипендії Erasmus+ Університету імені Арістотеля здійснюється комісією, затвердженою ректором ХНУМГ імені О.М. Бекетова;
2. подача документів рекомендованими учасниками до Університету імені Арістотеля та участь у загальному конкурсі з іншими учасниками з 9 інших українських ВНЗ.
3. запрошення, відібраним учасникам від Університету імені Арістотеля, буде надіслано на особисту поштову скриню.

Конкурс на здобуття стипендії Еразмус+ для викладачів

Університет імені Арістотеля (Салоніки, Греція) оголосив конкурс на здобуття стипендії Еразмус+, спрямованих на розвиток двохсторонніх відносин між нашими універитетами. Умовами конкурсу передбачено надання стипендій для викладачів відкритий конкурс заявок за програмою Erasmus+ на проходження стажування / читання лекцій в Університеті ім. Аристотеля (р. Салоніки, Греція). Тривалість перебування з метою читання лекцій (Teaching) – 10 днів, проходження стажування (Training) – 10 днів.
У конкурсі можуть взяти участь співробітники професорсько-викладацького і адміністративного складу всіх підрозділів нашого університету.
Для проведення першого етапу відбору претенденти на індивідуальний грант мають подати до центру міжнародної діяльності та освіти до 10 лютого 2017 року (включно) такі документи англійською мовою:
- CV / резюме в форматі EUROPASS,
- Сертифікат знання мови (можливо пройти внутрішнє тестування в Університеті)
- Мотиваційний лист (Statement of purpose)
- Рекомендаційний лист від завідувача кафедри
- Копію закордонного паспорту (за наявності)
-  перебування з метою читання лекцій (Teaching) потребує від кандидатів надання плану викладання ( у довільній формі)  у приймаючому університеті ( в обсязі 8 академічних годин)
- перебування з метою проходження стажування (Training) потребує попередньої домовленості з координатором приймаючого університету на рахунок тематики стажування.

Пріоритет буде надаватись викладачам зі ступенем кандидата, доктора наук претендуючим на вчене звання доцента, професора та з рівнем знання англійської мови на рівні В2.
Процедура відбору кандидатів:
Загальна кількість відібраних кандидатів буде складати - 10 студентів та 4 співробітники з 10 ВНЗ України - партнерів Університету імені Арістотеля.
Кінцевий термін подачі документів: 10 ЛЮТОГО 2016 року!
Перелік координаторів з навчальних дисциплін за посиланням:
 З усіх питань звертатися до фахівця Центру міжнародної діяльності та освіти Троян Владислави.
Запрошуємо всіх бажаючих!

Збір та утилізація відходів на ринках з перехідною економікою

WaTra

Партнеры проекта:
Университет природных ресурсов и естественных наук (BOKU), Вена Кафедра водных ресурсов, атмосферы и окружающей среды,Институт управления отходами, Харьковский национальный университет городского хозяйства имени O. M. Бекетова (ХНУМГ) Центр международных отношений и образования, Государственное учреждение высшего профессионального образования "Белорусско-Российский университет" (БРУ) Кафедра охраны здоровья и безопасности человека Дрезденский технический университет (TUD)Институт управления отходами и циркулярной экономики
Продолжительность проекта: 2/2016 – 1/2018 (24 месяца)
Цель проекта:
Контакти ХНУХГ им. А.Н. Бекетова:

Домашняя страница:  http://watra.boku.ac.at

Вы здесь: Home Программы и гранты Кредитная Мобильность Университет имени Аристотеля (Салоники, Греция) Результаты отбора Международное сотрудничество