Friday, 10 August 2018 12:04

Програма стажування українських студентів в університетах Канади Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine

Written by 
Rate this item
(1 Vote)

logo-mitacs-globalink-250-blue

Cтуденти вашого університету можуть подати заявку на участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine
 
Запрошуємо студентів 3-го курсу різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук, прийняти участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine.


 
Подати зявку на участь можна за посиланням:  http://bit.ly/MitacsUA

Кінцевий строк подачі 19 вересня 2018р.
 
Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін.
 
Програма стажування в даний час доступна в більш ніж 60 університетах Канади (повний список можна переглянути за посиланням, у розділі “Student Information”). Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.
 
Програма включає:  роботу над спільним проектом з професором канадського університету (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);  переліт до Канади;  трансфер з аеропорту до місця вашого проживання;  стипендію на житло, харчування та проживання;  медичне страхування;  зарахування на період стажування до канадського університету;  підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;  можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;  сертифікат, що підтвержує проходження програми Globalink Research Internship. Для участі у програмі Globalink Research Internship студенти подають такі документи: 1. Онлайн-заявка на участь у програмі. 2. СV з описом наукових інтересів (шаблон). 3. Лист-рекомендація від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів (інструкція). 4. Виписка з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).
 
Важливо!
 
Екзамен з англіської чи французької мови не потрібний. Рівень володіння мовою визначається професором з Канади під час Skype-інтерв’ю.
 
Всю детальну інформацію можна знайти на сайті:www.mitacsua.org
Приєднуйтесь до спільноти у FB: www.facebook.com/MitacsUA
Залишились питання?  
Задай їх координатору:  
пиши This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. або телефонуй + 38 096 285 2000 Юлія Пелипенко.

Read 270 times
You are here: Home Програма стажування українських студентів в університетах Канади Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine